Ruotsin joukkue Tampereen maaotteluun

Ruotsin joukkue Tampereella perjantaina ja lauantaina (31.8.-1.9.) kilpailtavaan yleisurheilun Ruotsi-otteluun:

   
Miehet  
100m Henrik Larsson 99 IF Göta Karlstad
  Dennis Leal 94 Spårvägens FK
  Erik Hagberg 95 Upsala IF
200m Henrik Larsson 99 IF Göta Karlstad
  Tom Kling-Baptiste 90 Huddinge AIS
  Felix Svensson 97 Mölndals AIK
400m Erik Martinsson 96 Gefle IF
  Carl Bengtström 00 Örgryte IS
  Andreas Kramer 97 Sävedalens AIK
800m Andreas Kramer 97 Sävedalens AIK
  Elmar Engholm 92 Hässelby SK
  Johan Rogestedt 93 Stenungsunds AI
1500m Kalle Berglund 96 Spårvägens FK
  Johan Rogestedt 93 Stenungsunds AI
  Elmar Engholm 92 Hässelby SK
5000m Emil Danielsson 97 Spårvägens FK
  Suldan Hassan 98 Ullevi FK
  Amanuel Gergis 96 Turebergs FK
10000m Napoleon Solomon 94 Fredrikshof FI
  Jonas Leandersson 90 Enhörna IF
   
3000m ej Daniel Lundgren 85 Turebergs FK
  Simon Sundström 98 IFK Lidingö
  Vidar Johansson 96 Sävedalens AIK
110m aj Fredrick Ekholm 94 IFK Lidingö
  Anton Levin 92 Malmö AI
  Max Hrelja 98 Malmö AI
400m aj Carl Bengtström 00 Örgryte IS
  Hampus Widlund 93 IFK Växjö
  Isak Andersson 96 Upsala IF
Korkeus Linus Thörnblad 85 Malmö AI
  Andreas Carlsson 95 IK Ymer
  Philip Frifelt Lundqvist 89 Mölndals AIK
Seiväs Rasmus Carlsson 88 KFUM Örebro
  Melker Svärd Jacobsson 94 Örgryte IS
  Micael Fagö 94 94 IFK Kalmar
Pituus Thobias Nilsson Montler 96 Malmö AI
  Michel Tornéus 86 Hammarby IF
  Andreas Otterling 86 Spårvägens FK
Kolmiloikka Moteba Mbumba 90 Hässelby SK
  Daniel Lennartsson 88 Örgryte IS
  Erik Ehrlin 90 Hammarby IF
Kuula Wictor Petersson 98 Malmö AI
  Gabriel Heen 95 Hässelby SK
  Arwid Koskinen 92 92 Ullevi FK
Kiekko Daniel Ståhl 92 Spårvägens FK
  Simon Pettersson 94 Hässelby SK
  Axel Härstedt 87 Malmö AI
Moukari Ragnar Carlsson 00 Falu IK
  Oskar Vestlund 93 IF Göta Karlstad
  Mattias Lindberg 90 Skellefteå AIK
Keihäs Jiannis Smalios 87 Thorengruppen TFC
  Kim Amb 90 Bålsta IK
  Simon Litzell 97 97 Hässelby SK
4x100m Tom Kling-Baptiste 90 Huddinge AIS
  Dennis Leal 94 Spårvägens FK
  Felix Svensson 97 Mölndals AIK
  Erik Hagberg 95 Upsala IF
4x400m Erik Martinsson 96 Gefle IF
  Felix Francois 90 Örgryte IS
  Anton Sigurdsson 96 Malmö AI
  Dennis Forsman 95 Ullevi FK

 

Naiset  
100m Claudia Payton 98 Ullevi FK
  Hanna Adriansson Nordberg 92 IFK Lidingö
  Fanny Runheim 99 Thorengruppen
200m Danijella Busk 93 Malmö AI
  Matilda Hellqvist 93 Ullevi FK
  Lisa Lilja 96 Ullevi FK
400m Matilda Hellqvist 93 Ullevi FK
  Moa Hjelmer 90 Spårvägens FK
  Lisa Duffy 93 Hässelby SK
800m Hanna Hermansson 89 Turebergs FK
  Yolanda Ngarambe Turebergs FK
  Lovisa Lindh 91 Ullevi FK
1500m Lovisa Lindh 91 Ullevi FK
  Yolanda Ngarambe Turebergs FK
  Anna Silvander 93 IFK Lidingö
5000m Sara Christiansson Sävedalens AIK
  Linn Nilsson 90 Hälle IF
  Sarah van der Wielen 95 Hässelby SK
10000m Charlotta Fougberg 85 Ullevi FK
  Linn Nilsson 90 Hälle IF
  Lisa Havell 88 Spårvägens FK
3000m ej Caroline Högardh 92 Hässelby SK
  Charlotta Fougberg 85 Ullevi FK
  Emma Dahl 91 Örgryte IS
100m aj Elin Westerlund 90 Spårvägens FK
  Emma Tuvesson 91 Hammarby IF
  Amanda Hansson 99 Hässelby SK
400m aj Johanna Holmén-Svensson 95 Ullevi FK
  Lovisa Linde 98 Täby IS
  Amanda Holmberg 98 Lidköpings IS
Korkeus Erika Kinsey 88 Trångsviken 
  Maja Nilsson 99 Motala IF
  Sofie Skoog 90 IF Göta Karlstad
Seiväs Angelica Bengtsson 93 Hässelby SK
  Ellen Olsson 97 Wärnamo SK
  Hanna Jansson 95 Ullevi FK
Pituus Khaddi Sagnia 95 Ullevi FK
  Malin Marmbrandt 85 Västerås FK
  Erica Jarder 86 Spårvägens FK
Kolmiloikka Rebecka Abrahamsson 94 Örgryte IS
  Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF
  Jasmin Sabir Hammarby IF
Kuula Fanny Roos 95 Athletic 24seven
  Frida Åkerström 90 Hässelby SK
  Amanda Malmehed 98 IF Göta 
Kiekko Vanessa Kamga 98 Upsala IF
  Emma Ljungberg 94 Spårvägens FK
  Fanny Roos 95 Athletic 24Seven 
Moukari Ida Storm 91 Malmö AI
  Marinda Pettersson 95 Malmö AI
  Grete Ahlberg Hammarby IF
Keihäs Sofi Flink 95 Västerås FK
  Caroline Näslund 98 IF Göta
  Elisabeth Lithell 90 KFUM Örebro
4x100m Fanny Runheim 99 Thorengruppen TFC
  Lisa Lilja 96 Ullevi FK
  Claudia Payton 98 IF Göta Karlstad
  Daniella Busk 93 Malmö AI
4x400m Lisa Duffy 93 Hässelby SK
  Matilda Hellqvist 93 Ullevi FK
  Josefine Magnusson 89 Malmö AI
  Moa Hjelmer 90 Spårvägens FK
   

 
 

 

27.08.2018 - 16:59